Správa sítí

Zabýváme se komplexní správou malých, středních i rozsáhlejších sítí včetně dohledu nad funkčnosti celé IT infrastruktury. Spolupracujeme s technickými lídry v oboru IT, se společnostmi Dell, Cisco, Juniper a využíváme jejich zařízení a to ve formě, počítačů, notebooků, switchů i dalších síťových prvků. Můžeme tak zaručit vysokou kvalitu a spolehlivost celé infrastruktury s rychlou reakcí na případné technické obtíže.

Pokud se vás tyto informace zaujaly, nabídneme vám zdarma vstupní analýzu vaší sítě, na jejímž základě se můžete rozhodnout, zda vás naše řešení osloví. Jako první provedeme vstupní analýzu aktuálního stavu, což znamená, že fyzicky projdeme celou síť, zjistíme základní informace o všech připojených zařízeních a způsobu funkčnosti sítě. Ověříme také kvalitu, možnosti a zabezpečení připojení k internetu. Na základě všech těchto informací zpracujeme základní popis výchozího stavu s případným doporučením změn. Díky těmto informacím se následně můžete rozhodnout, zda budeme ve spolupráci pokračovat, což následně můžeme stvrdit uzavřením smlouvy o správě sítě.

Po podepsání smlouvy začíná druhý krok a to detailní posbírání informací o všech připojených zařízeních a to včetně přístupových údajů k síťovým prvkům. Jedná se o shromáždění dat ohledně způsobu funkčnosti celé sítě, připojených stanic, zařízení, routerů, switchů, bezdrátových AP a dalších prvků následovaný vyhodnocením známých problémů. Díky detailním informacím většinou potvrdíme původně avízovaná doporučení, případně doplníme další. Po schválení těchto doporučení následuje fyzická implementace změnového projektu, ve kterém provedeme technické změny v zapojení sítě, což může znamenat instalaci nových racků, síťových switchů, routerů a některých dalších prvků. Veškeré práce se budeme snažit provádět s co nejmenším omezením funkčnosti stávající sítě. Po dokončení těchto prací je možno zprovoznit dohled aktivních síťových prvků, který usnadňuje diagnostiku a budoucí řešení případných problémů.

Následně přechází správa do běžného provozu, ve kterém budeme řešit veškeré vaše požadavky vztahující se k předmětu smlouvy. Požadavky na servisní zásahy je možno napsat emailem nebo telefonicky.

 

 

atrack100    solarix100    juniper100    jdsu100     qnap100    dell100 
Joomla SEF URLs by Artio

Máte dotaz ohledně této služby? Zkuste nejčastější dotazy, případně nám zašlete dotaz.

Adresa servisního střediska

Salajní 471/22
Brno-Líšeň
628 00

Otevírací doba